Радий тебе бачити!

24

Заходи вважаються ефективним заходом лідогенерації. Особисте спілкування — найбільш якісна бренд-комунікація. Тому ми запропонуємо вам взяти участь у вже існуючих заходах, або організувати свої заходи.


Із нашого досвіду. Телевізійна група StarLightMedia вирішила зміцнити репутацію категорії в цілому і продемонструвати свою позицію лідера. Рішенням стали два заходи, проведені в 2013 році.

Компанія привезла в Україну одного із провідних світових мислителів по темі телебачення Девіда Бреннана і запросила своїх рекламних партнерів, рекламодавців і агентства. Виступ був про роль телебачення в маркетингу ХХІ століття і про те, як саме телебачення підвищує продажі бренду.

Другий захід — галузева конференція від StarLightMedia. Серед спікерів були представлені всі основні рекламні партнери телегрупи і всі ключові категорії рекламодавців. У спеціальній секції виступили переможці премії про ефективність у рекламі Effie. Із фішок — конференція проходила в кінотеатрі «Україна». Центр міста, величезний екран, відмінна акустика, м’які крісла з пристроями для тримання напоїв — знання ще ніколи не були такими комфортними.


У 2018-му для презентації ринку нового сервису кіберзахисту нотаріусів ІнфоОберіг ми провели круглий стіл про проблему хакерських зламів нотаріусів та державних реєстрів.

photo credit: Thomas Paal Photography Refuel via photopin (license)

 

Якщо ви працюєте у В2В і думаєте про піар,
зв'яжіться з нами
v@b2bpr.com.ua
+380675029941