Команда

Ольга Ваганова (f, in) — керуючий партнер B2B PR. Має 16 років досвіду у комунікаціях. 

Розпочала кар’єру в агенції Talan Proximity (зараз — Pleon Talan), потім була частиною експертної групи Kwendi та учасницею європейської маркетингової мережі Futurelab.

У 2013 році зайняла посаду PR директорки найбільшої телегрупи України StarLightMedia (телеканали СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, ОЦЕ і ще 10 компаній).  Під час роботи у холдингу спеціалізувалася на business-to-business комунікаціях.

У 2017 році заснувала власну агенцію В2В PR, і група StarLightMedia стала її першим клієнтом. Захоплюється психологією сприйняття брендів (читайте її колонку “Як працює реклама, яку не дивляться” тут)

“Після багатьох років у професії я свідомо прийшла до спеціалізації у В2В: тут я найбільш ефективна, це краще підходить моєму характеру. У нас ви отримаєте системність та емоційний інтелект і будете у захваті від того, що може ваш бренд“. 

 

Яна Малакова (f, in) — керуючий партнер B2B PR, має 7 років досвіду в комунікаціях.

Стартувала в прес-службі міжнародного фестивалю сучасного мистецтва  Gogolfest. Потім займалася внутрішніми та зовнішніми комунікаціями в бізнес-школі “МІМ-Київ”.

Два роки присвятила піару в сфері fashion, спочатку ставши PR-директоркою українського pret-a-porter бренду przhonskaya, а згодом очолила відділ комунікацій Українського Інституту Історії Моди. 

В 2017 році вирішила перевернути свій досвід у піар і змінити  b2c на b2b, а офіс клієнта — на агенцію. В B2B PR прийшла на позицію middle account.

“Сегмент business-to-business особливий. Це про сенси, довготривале налагодження відносин, про велику працю, що залишається за лаштунками. Робота в b2b комунікаціях навчила мене бачити красу та цінність там, де інші бачать лише складні процеси”.