На початку було слово

В екосистемі продажів комунікація створює розуміння і довіру.

1. Ми сформулюємо опис вашого продукту так, что покупцю було зрозуміло, цікаво і легко читати. Створимо візуальні елементи, що передають позиціонування бренду.

2. В комунікаціях ми створимо у покупця відчуття довіри до вашого продукту. Надійність називають основним драйвером В2В контрактів, і піар може посилити відчуття надійності.


Приклад із нашого досвіду. Інформаційний продукт, створений для маркетингу об’єктів нерухомості. На першому етапі продажів стало зрозуміло, що цільова аудиторія неохоче використовує пропоновані інформаційні сервіси для роботи. Причина — недовіра до продукту і нерозуміння його сутності. Команда проекту розробила комплекс заходів, спрямованих на першому етапі на інформування про продукт; на другому — на формування довіри до нього. Працювали з різними цільовими групами та інструментами. Зокрема:

— проводили і поширювали унікальні дослідження ринку;

— ініціювали галузевий рейтинг (до роботи над яким залучалися лідери думки);

— працювали із професійним співтовариством, надаючи ресурси для розвитку і популяризуючи найбільш сильних гравців;

— регулярно видавали вузькопрофесійну інформацію, корисну потенційним покупцям.

За 5 років цей інформаційний продукт став одним із найуспішніших у своєму сегменті ринку, його купують в Україні і в сусідніх країнах. 


3. В деяких випадках ми створимо славу. А слава, за твердженням британської асоціації рекламодавців IPA, продає найкраще.


З нашого досвіду. Влітку 2017 роки ми допомагали Національному комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) презентувати Концепцію розвитку на 40 років. Результат — 50+ засвіток, включаючи національні телеканали, охоплення 3’000’000+. Про те, що у ВДНГ є Концепція майбутнього, знали навіть не дотичні до його діяльності люди. Це допомогло залучити нових інвесторів, які захотіли розвивати на території ВДНГ свої проекти.


4 Нарешті, функція піарника — підказувати керівнику партнерства, рішення і проекти соціальної відповідальності, які допоможуть вам в стосунках із державою і з громадськістю.

photo credit: Piyushgiri Revagar Connected via photopin (license)

 

Якщо ви працюєте у В2В і думаєте про піар,
зв'яжіться з нами
v@b2bpr.com.ua
+38 067 502 99 41